URNiT EFFECTIVE S 20 kW galios kieto kuro katilinė
Sistemos veikimas


Užkūrus katilą, nuo kamino dūmų ir vamzdžio termostatų įjungiamas akumuliacinės talpos krovimo mazgas  Laddomat. Tuomet pašyla katilas ir mažasis ratas. Kai mažajame rate pasiekiama 63 ºC


temperatūra, akumuliacinės talpos krovimo mazgas pasitraukia šalto termofikato iš akumuliacinės talpos apačios ir tuo pačiu paduoda karšto termofikacinio vandens į akumuliacinės talpos viršų. Tuomet


termofikatas pagal poreikį keliauja į vandens šildytuvą ir / arba šildymo sistemą. Šildymo sistema valdoma automatiškai pagal termostatiniame mazge užduotą temperatūrą, pvz. grindiniam šildymui  paduodama


30 ºC temperatūra. Kai pasiekiama užduota kambario temperatūra, patalpos termostatas atjungia šildymo sistemos cirkuliacinį siurblį ir patalpose palaikoma pageidautina temperatūra. Sukaupta energija


akumuliacinėje talpoje tiksliai ir tolygiai panaudojama patalpų ir boilerio šildymui pagal poreikį.
Komplektą sudaro:


1. 20 kW galios kieto kuro katilas su trijų eigų dūmų srauto kanalais BURNiT WB 20, komplekte su apsauginiu vožtuvu ir traukos reguliatoriumi.


2. 800 litrų tūrio akumuliacinė talpa P 800 su izoliacija.


3. 100 litrų tūrio kombinuotas vandens šildytuvas (boileris) Sunsystem BB S1 100 su integruotu 2 kW galios elektriniu tenu ir apsauginiu bei atbuliniu vožtuvu komplekte.


4. Laddomat 2160  akumuliacinės talpos krovimo mazgas su A klasės cirkuliaciniu siurbliu.


5. Paskirstymo kolektorius cirkuliaciniams mazgams su tvirtinimo laikikliais.


6. Tiesioginio srauto cirkuliacinis mazgas (be pamaišymo) su Grundfos A klasės cirkuliaciniu siurbliu (boileriui pašildyti).


7. Cirkuliacinis mazgas su termostatiniu pamaišymo vožtuvu 2043 ºC (grindinio šildymo sistemai) arba 3560 ºC (radiatorinio šildymo sistemai) nustatymo ribomis, su Grundfos A klasės cirkuliaciniu siurbliu. Termostato temperatūrų ribos pasirenkamos užsakymo metu.


8. 100 litrų išsiplėtimo indas šildymo sistemai.


9. 12 litrų išsiplėtimo indas vandens šildytuvui (boileriui) su montavimo laikikliu.


10. Katilo apsaugos grupė  su manometru, apsauginiu vožtuvu ir automatiniu nuorintoju.


11. Patalpos termostatas  laidinis. Šildymo sistemos cirkuliacinio siurblio, cirkuliaciniame mazge įjungimui / išjungimui.


12. 2 vnt. panardinamo termostato su kapiliaru ir gilze. Montuojamas į boilerio ir akumuliacinės talpos viršų, siurbliams išjungti, kai akumuliacinės talpos viršus atvėsta. Jungiamas nuosekliai su kambario boilerio termostatu.


13. Kontaktinis termostatas, montuojamas ant vamzdžio, išeinančio iš katilo, yra skirtas įjungti / išjungti Laddomat'o cirkuliacinį siurblį. Jungiamas lygiagrečiai su kamino dūmų termostatu.


14. Dūmų termostatas, montuojamas ant dūmtraukio, išeinančio iš katilo, yra skirtas įjungti / išjungti Laddomat'o cirkuliacinį siurblį. Jungiamas lygiagrečiai su kontaktiniu (vamzdžio) termostatu.
Greitas ir patogus pristatymas, ekonomiškas montavimas bei patikimas sistemos veikimas!


- GREITA, nes šį katilinės komplektą Jums pristatysime jau kitą dieną po užsakymo!


- PATOGU, nes pagrindines prekes turime sandėlyje, todėl visas jas surinksime ir vienu siuntimu išsiųsime Jūsų nurodytu adresu! Įrangos pristatymas nemokamas.


- EKONOMIŠKA, nes šį katilinės komplektą Jums sumontuosime panaudodami maksimaliai mažą papildomų medžiagų kiekį – visos pagrindinės medžiagos jau įtrauktos į komplektą! 


- PATIKIMA, nes prekes esame patikrinę ir išbandę, todėl garantuojame ne tik atskirų elementų kokybę, bet ir tinkamą bendrą sistemos funkcionalumą.
Greitas įrangos montavimas


Šį katilinės komplektą Jums sumontuosime per 12 dienas po įrangos pristatymo*. Įrangos montavimo darbai – 500 Eur.
Papildomos montavimo medžiagos


Šį katilinės komplektą Jums sumontuosime panaudodami maksimaliai mažą papildomų medžiagų kiekį, nes visos pagrindinės medžiagos jau įtrauktos į komplektą! Ko reikia papildomaoi? Tai vamzdžiai,


alkūnės, ventiliai ir kabeliai siurbliams bei termostatams. Papildomos medžiagos gali sudaryti 150200 Eur su PVM.
* Kiekvienu individualiu atveju katilinės montavimo darbai derinami su klientu ir montuotojais.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

BURNiT EFFECTIVE S 20 kW galios kieto kuro katilinė

  • Gamintojas: Sunsystem
  • Prekės kodas: BURNiT EFFECTIVE S 20 kW
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 2,499.00€